| Mony a întrebat:

Cu ce as putea sa inlatur petele ramase de la cosurisad?

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Cu zeamă de lămâie. O laşi să acţioneze aproximativ 30 de minute. Decolorează oarecum pielea, estompând petele. happy

4 răspunsuri:
| Doloresidk a răspuns:

Exista un sapun lichid special pentru a curata in profunzime fata.Se numeste Ivapur de la firma Ivaterm. Mie mi-a mers, dar depinde fiecare de tenul pe care`l are.

| rebecutza15 a răspuns:

Bunahappy

Incearca ca atunci cand te speli pe fata sa ramai cu spuma pe fata vreo 2 minute pana se face o crusta si apoi clateste cu apa... pielea din acea zona o sa se curete happy
Eu una asa fachappy
Sper sa te ajute si pe tinehappy
:*

| andreiyo50 a răspuns:

Mergi la plafar si ia-ti o crema facuta din muguri de plop. Eu cu asta am scapat si de cosuri si de urme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nevoie sa folosesti neaparat ceva, vor trece de la sine in cateva luni(aproximativ 5). Daca vrei neaparat sa folosesti ceva, poti incerca crema de galbenele.