| superpissy40 a întrebat:

Cu ce ma pot imbraca pe plaja,tinand cont ca sunt putin grasa, am burta si celulita pe picioare? Adica in asa fel incat sa nu se vada burta si celulita si sa ma bronzez peste tot.

Răspuns Câştigător
| PcvXd a răspuns:

In costum de baie. Nu te mai lua dupa toti prostii care vorbesc happy, fii tu insuti, chiar daca ti'e greu dar daca te ascunzi nu o sa faci mai bine.

4 răspunsuri:
| BIS99 a răspuns:

Nu prea ai cum sa te bronzezi cu haine pe tine straight face

| anadark84 a răspuns:

Nimeni nu e perfect. Din pacate mass-media promoveaza o imagine ideala pentru femei in conditiile in care suntem atat de diferite. Fiecare are ceva frumos. Renunta la complexe!

| AndreeaBz a răspuns:

Nu ai ce sa porti si sa te bronzezi peste tot, lasa parerea altora, da-i in colo.

| mikyloveyou a răspuns:

Iti poti lua o fustita racoroasa pe care o ridici mai sus daca vrei sa te bronzezi sau poti folosi o esarfa mai transparenta si mare ca sa ti-o pui pe umeri sau ca un fel de rochita.