| Medeea17 a întrebat:

Cum pot sa scap de celulita? tinand cont ca am doar 13 ani sad
Funda; x

Răspuns Câştigător
| NoName2105 a răspuns:

Pai fa multe exercitii fizice si alearga mult.sau sunt geluri de alea de la avon de exemplu.sa nu te iei dupa toate prostiile de relax and ton si alte tampenii ca nu merg.mai bine depui efort fizicwinking
si eu am 13 dar nu am problema cu celulita si chiar as vrea sa ma mai ingras putin.in primul rand trebuie sa stii unde ai celulita si de exemplu scrii pe you tube exercitii pentru coapse si iti apare.cateva pe zi si un gel bun si o sa fi okwinking
papa!:*

1 răspuns:
| recistru a răspuns:

Poti scapa de celulita facand macar 30 de minute exercitii in fiecare zi.