| ElenaMaria1 a întrebat:

Cu ce sa imi epilez parul de pe maini (nu vreau cu epilatorul) as putea cu crema depilatoare pentru picioare? Dar parul de pe ani si de pe piept? As putea tot cu crema depilatoare? funda.

2 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Da,se poate cu crema depilatoare dar mai bine te-ai duce la cosmetica sa te faca cu cearawinking:*.

| Swany a răspuns:

Cel mai bine e sa te faci cu ceara pentru ca acea crema depilatoare nu smulge firul de par de la radacina cum face ceara ci doar de la suprafata, iar firele o sa fie mai dese si mai groase.Plus de asta, parul o sa creasca mult mai repede.In concluzie, alege ceara happy