| TurnOn a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de pasti? ceva super care sa se potriveasca cu unghiile roz, sa fie ceva fara rochii sau fuste si sa fie simpla ( accesorii, jeans, tricou, sandale...nu stiu)... funda pentru tinuta care o voi purta!

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Poti incerca niste jeans negri sau colanti cu o camasuta asa un rozaliu mai pal sau alba mai lunguta cu niste sandalute cu toc sau fara sau niste balerini si accesori care sa se potriveasca cu tinuta

| Chrristina a răspuns:

Jeans negri stramti
Tricou roz big grin
Si in picioare sandale sau adidasi
Iar ca accesorii poti purta ceva ce ai tu. un lant, o bratara, cercei big grin