| Artemisia a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala(luni). eu m-am gandit sa imi iau colanti, cu o bluza lunga tip rockita(bordo)peste care sa iau o vesta neagra genul asta
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=54&ty=78

iar in picioare m-am gandit sa imi iau nsite botine de catifea gri.
parul cred ca o sa mi-l incretesc, iar in caz daca este rece o sa imi iau geaca. poate daca este soare o sa imi mai iau si ochelari de soare.

credeti ca ma imbrac bine?

daca va ploua sau va fi frig cu ce sa ma imbrac?

mai dati-mi si alte idei de outfituri cool, am o garderoba mare!

P.S.credeti ca ar trebui sa ma imbrac elegant? adica eu tot timpul m-am imbracat elegant, cand a inceput scoala, acum as vrea sa fac o schimbare.

dau funda mareeeeeee!

Răspuns Câştigător
| →♡ мαġίςαl ♡← a răspuns:

Outfitul pe care tu la-i ales, este foarte la moda si de asemenea cool.Numai ca ar trebui sa adaugi niste accesorii colorate la outfitul tau negru caci esti cam sobra toata in negru.[poti adauga niste bratari mari de plastic sau mai finute mov big grin sunt foarte la moda anul acesta].

O alta alegere a unui outfit la inceput de scoala ar fi camasa alba cu vestuta pe deasubra, cu pantaloni negri sau blugi in caz de e frig.[cu, colanti iti va fi cam rece]. Parul la acest outfit ar arata bine prins intr-o coada si cu niste suvite lasate.Foarte cool! Si in acelasi timp vei fi si decenta;]

6 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Pai nu te stresa atata! Si asta suna bine. Daca e mai rece treci pe niste blugi negri sau gri stramti ca merg bine cu bluza lunga. Botinele arata bestial cu blugii! Eu sincer nu as merge in colanti dar arata foarte bine si asawinking doar ca in blugi pare mai serios. Vesta e foarte cool.
Mai poti incerca si o combinatie de jeans skiny cu botinele si o bluza mai eleganta cu un sacou modern peste happy Parul e Ok asa.
Succes :* Funda tongue

| chemicalX a răspuns:

Hei! imi place outfitul pe care l-ai propus, e chiar la moda, dar nu e chiar potrivit pentru scoala, e cam prea incarcat.

ar trebui sa-ti iei blugi negri sau albastri deschisi, botinele gri chiar ti-ar sta bine cu blugii, o bluza eleganta pe care ai, bluza bordo pe care ai zis ca o ai sau o camasa + jacheta, desi nu stiu chiar ce haine ai, dar vezi cum iti sta, trebuie sa fii atenta la combinatia de toamna.
Pentru par, uite un link care sa te inspire :) : http://www.acasatv.ro/......coala.html
in fine cam asta e parerea mea.

| chemicalX a răspuns:

Pardon, blugi de un albastru inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ai ales hainele potrivite azi e luni si eu m-am gandit sa ma anbrac elegant pentru ca e frumos afara s sa profit o sa ma anbrac an colnti o bluza mai lunga si niste sandale si cu geanta nmeagra si o jacheta alba
ai gusturi si eu m-am gandit sa nu ma mai anbrag chiar la moda
am o gramada de haine nici nu stiu pe care sa le iau de orece sunt bogat cand ma duc cu limuzina MARE la scoala ma anbrac an ROCHIE DAR CAND MA DUC CU LIMUZINA mica imi iau blugi pe mine

| PaulaMihoc a răspuns:

Draga mea esti o fashionista :). ce sfaturi sa mai ceri cand tu deja ai idei de outfituri :). daca vrei sa te mai inspiri intra te rog aici http://bit.ly/prima-zi-de-liceu au sfaturi f bune de tinute pentru diferite ocazii. pup