| Nivea Romania a întrebat:

Bună, fetelor! Hai să vorbim despre ceva foarte important, care ne ajută să avem încredere în noi: îngrijirea tenului! Voi de câte ori pe zi/săptămână vă curățați tenul?

22 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

2 sau uneori 3 ori pe zi.

| RAY a răspuns:

De ce doar pentru fete e intrebarea asta?

| Anonimaa27 a răspuns (pentru RAY):

Da mă da chiar. De acord cu voi aici.

| T0T a răspuns:

Îngrijirea tenului nu cred că e importantă doar pentru fete. Și dacă ne uităm la societate vedem că sunt unii băieți mai preocupați de modul în care arată decât unele fete, asta e societatea contemporană nouă.

| justanotheruser99 a răspuns:

In fiecare zi, de obicei de 2 ori, iar eu folosesc soluție micelara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data sau de doua ori pe zi cu apa micelara si demachiant gel. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 ori pe zi, dimineața și seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar eu cred că aveți niște produse incredibil de proaste?

| Nivea Romania explică (pentru anonim_4396):

Ne pare rău să auzim asta! Ne poți spune ce produse NIVEA ai încercat și care este tipul tău de ten? Vrem să te ajutăm să alegi produsele care ți se potrivesc cel mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar fetele trebuie sa isi ingrijeasca tenul?
E ca si cum noi stam nespalati

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Scooby dooby dooo unde ești tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Aici suuunt!

| Nivea Romania explică (pentru anonim_4396):

Îngrijirea tenului este importantă și pentru băieți, bineînțeles! Dar tenul fetelor este diferit, pielea este mai subțire și mai sensibilă iar nevoile ei de îngrijire sunt altele. Majoritatea fetelor au nevoie de formule de curățare speciale, adaptate tipului lor de ten, în special dacă se și machiază!

| doreal a răspuns:

De doua ori pe zi (seara si dimineata) ma spal cu produse de la Garnier(gama 3 in 1). Foarte bune... Recomand.

| Alicezzz a răspuns:

De 2 ori pe zi si folosesc vichy gel curatare si apå micelarå nivea.

| Happy33 a răspuns:

De 3 ori pe saptamana cu o crema de la Nivea

| MariaLarissa a răspuns:

Pai dimineata cand ma trezesc, dupa-amiaza cand merg la cursuri, si seara inainte sa ma culc.Cu apa micelara

| marihen a răspuns:

De 2 ori pe zi, dimineața și seara..eu folosesc apă micelară

| sksjsnnsns a răspuns:

De câte ori este nevoie.

| dracdecopil a răspuns:

Zi/saptamana?
eu cred ca in fiecare zi ar trebui sa iti curati tenul. dimineata si seara happy

| Dienutza200421 a răspuns:

In fiecare zi de 2 ori

| Maya66 a răspuns:

De 2 ori pe zi happy