| 009 a întrebat:

Cu ce va imbracati in prima zi de scoala? sau cum arata uniforma voastra?

14 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Eu am cea mai uratra uniforma dar sunt si cea mai mica eset o rochie cu maneca lunga in carouri abe cu albastru cu guler alb si nasturi sus cu un sort albastru cu volanase

| Biby a răspuns:

Raspuns Anonim nu te mai da mare cu tinuta ta chiar daca porti botine sau pantofi cu toc ff inalt! x:]

| patty32 a răspuns:

Eu n-am uniforma, slava Domnului laughing
Ca altfel, cred ca m-as fi mutat din clasa respectiva laughing
NU suport camasile sad
Sacou nu port niciodata, dar poate daca as fi obligata ar merge, cu chiu cu vai laughing)
In fine, eu o sa imi iau blugi skinny, probabil niste tenisi, si un tricou colorat big grin

| G a răspuns:

Cu uniforma. sacou negru, fusta gri in carouri, vesta la fel si cravata la fel. si bluza alba bineinteles. laughing

| 009 explică:

Si uniforma mea e naspa:fusta sau pantaloi negri sau albastru inchie, cu camasa lila, si vesta si sacou visiniu :-&da oricum nimeni nu o poartalaughing

| Foxilikkkă a răspuns:

Sacou negru, bluza alba, blugi... tenesi laughing si atat tongue Cam asta e uniforma la mine big grin

| Tabii. a răspuns:

Tricou alb cu imprimeulove struck, vesta neagra, blugi negri si conversi.

| Oanny a răspuns:

Blugi camasa si sacou. E prima zi de liceu asa ca macar sa fac o impresie buna si in plus nu ne lasa sa intram in liceu fara uniforma.Sunt la Liceul Dunarea din Galati si am un sacoub albastru.

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Unifoarma scoli... E uratica in afara de cravata. Fusta pana la genunchi, cu camasa lunga, cu sacou albastru si cravata mov stralucitor, iar iarna fusta e inlocuita cu pantalonii de stofa lungi.Cam uratica!

| AnneXp a răspuns:

Eu o sa ma imbrac foarte simplu: blugi, bluza/tricou alb/a, tenesi sau opinci, cred ca o sa imi iau si un sacou sau o vesta.

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

Pai presupun ca o sa iau fusta de la uniforma care este in caraouri cu gri si rosu balerini in picioare si un tricou rosu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prima zi de scoala probabil ca o sa ma imbrac cu uniforma...care la noi este formata din blugi, camasa alba si sacou/vesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uniforme, uniforme si iar uniforme. M-am saturat de ele. Oricum, la mine e formata din:bluza alba si blugi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi, botine sau pantofi cu toc cat de mare, maiou alb si o geanta.