| DaciaRomania a întrebat:

Voi aveți uniformă la școala voastră? Gen, cum arată?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Am avut.Sacou, pantaloni office cu talie joasa si fusta bleomarin. Optional vesta si fusta cu imprimeu asa : https://freedesignfile.com/upload/2014/03/cloth-pattern-1.jpg

Pe atunci parea groaznica.E funny sa vad dupa atatia ani cum adolescentii poarta de buna voie, prin oras, pantaloni office. laughing)

| Ilovedinero a răspuns:

Nu, nu avem

| 47red a răspuns:

Nu, doar ca avem mici reguli de respectat. Alte licee au.

| anastan12345 a răspuns:

Camasa este alba sau albastra, pantalonii, de obicei blugi, pot fi negri sau albaștri, nu rupti, sacou nu prea se poarta, da și acela e destul de basic, cravata și pantofii de orice fel.