| Girly97 a întrebat:

Cum a fost prima voastra sedinta de plutire in bazin?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

N-a fost. laughing Niciodata n-am reusit sa fac pluta, aia e.

| 199onur7 a răspuns:

Nu am plutit niciodată într-un bazin-_-

Da la mare am înghițit mult pisat cei Adevărată este Adevărată nu neg Adevărul ba chiar am plutit o dată dacă mia duc aminte bine faceam da faceam si eu pluta stateam întins pe spate si ma luau valurile cu ei

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Ca toporul la fund. laughing Glumesc. Prima dată am început într-un bazin mic, unde am învățat să înot.

| shiningcrown a răspuns:

Eu nu am platit m-a împins unul și așa am învățat să înot la un strand unde bazinul era mai adânc gen 2.5 metri, de atunci am învățat să înot și niciodată nu mi-a mai fost teama.