| AndreiPaul040300 a întrebat:

Deci sunt un baiat cu buze mari.Cum pot sa le fac sa para mai mici? Fara operatii sau alte chestii...natural.

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu prea
sunt sexy buzele mari stai calm

| Laura927 a răspuns:

Serios!? Daca le musca se tripeaza marimea!

| Laura927 a răspuns:

Ce te-a facut sa vrei lucrul asta?
Eu ca si parte feminina ador barbatii cu buze pline!
Si sincer nu am intalnit femeie/fata sa imi spuna ca ii plac barbatii cu buzele mici!
Asa ca tine cont de parerea noastra a femeilor! Buzele mari sunt ft sexi!
Scoate-ti din cap tampeniile astea. buze mai mici.laughing
Sunt sigura ca daca le ingrijesti cu un balsam( nu este o rusine balsamul de buze pentru barbati) o sa te simti mai confortabil, mai ales ca acum este sezonul rece si buzele au de suferit!
Nu te cunosc dar sunt sigura ca iti sta bine cu buzele tale!

| Trynda a răspuns (pentru Laura927):

Eu n-am zis nimic.hee hee N-am o problema cu buzele mele.

| Laura927 a răspuns (pentru Trynda):

Imi cer scuze dar mesajul tau transmite:
-"sunt un baiat cu buze mari.Cum pot sa le fac sa para mai mici?"
Fapt ce imi demonstreaza ca nu te simti bine cu tine insuti, am incercat sa iti ridic moralul.
Nu poti micsora buzele fara operatie estetica.
Sper ca data viitoare sa inveti sa te exprimi corect.

| SaschaM a răspuns:

Ai innebunit?! Buzele groase sunt super mega sexy! Daca observi ca fetele se uita la buzele tale cand vorbesc cu tine sa stii ca se gandesc cum ar fi sa te sarutewinking

| A90niM a răspuns (pentru SaschaM):

Sunt urât cu spume, am fața mică și ditai buzele de zici că m-am injectat cu acid din ăla....nici nu stiu ce să fac...