| rox_7570 a întrebat:

cum as putea sa fiu reprezentant la AVON sau la ORIFLAME? urgent! fundoi +vot

5 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Te pot inscrie la Oriflame

| elenaaarion a răspuns:

Rox, ca sa te inscrii la Oriflame trebuie sa ai minim 16 ani. Daca te incadrezi in situatia asta, te astept pe mess chanely_sweet sa iti povestesc cate oportunitati iti ofera Oriflame, si sa intri in echipa mea!

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Intra la ei pe site.de exemplu.www.avon.ro si completeaza formularul de acolo

| МуЛлаТткА a răspuns:

Simplu...Te duci la centru Avon sau oriflame te apropii de un lider te inregistrezi la el si atit happylaughing)

| Romina_8033 a răspuns:

Te poti angaja trimititand Cv-ul tau pe internet, sau sunand la agentia AVON. Daca nu resuseti, intreaba de cineva care este deja reprezentant Avon si care sigur te poate ajuta. Funda?