| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul alb intens acasa? Am fost la salon dar nu a iesit asa cum voiam. Acum am parul blond deschis. Ce tip de vopsea sa folosesc si cum sa fac culoarea sa dureze mai mult?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O să arati ca o babă cu părul alb, asta vrei? Este mai frumos blond, negru, roșcat, banuiesc ca nu ai 60 de ani.

| Rx5hnS a răspuns:

Incearca Wella Charming Colour. Desi e mai scump e super bun. Il pui pe parul spalat doar cu sampon si uscat( fara sa pui balsam si masca) si il lasi 30 de minute si apoi il clătești cu apa nu fierbinte, temperata ca o apa de vara si iti continui rutina. Trebuie repetata chestia asta la 4 spalari in prima luna, si apoi cand mai simti ca e nevoie. Nu e vopsea, ci un toner deci nu degradeaza parul. Eu l-am luat de pe siteul lor oficial.