| AlinaDaniela a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac de craciun? cel mai convingator raspuns primeste funda...big grin

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

Http://www.notline.ro/imagini_mari/63522117.jpg
de acest Craciun se poarta rosu si auriul.
prima imagine este o idee foarte buna, dar mai sunt si urmatoarele:
http://www.allshops.ro/......189407.jpg

Blugi stramti. cizme lungi si o bluza lunga(rosie). in cazu in care iesi afara palton lung cizme lungi blugi stramti si o caciula imblanitabig (gri sau auriu)

rochie din tricot cu colantzi sau dress

daca ai gasi ar fi cool ceva de craciunitza adica roshu sh alb

funda?:*

7 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

De ce nu incerci o rochita pentru colanti?
Sunt foarte elegante si confortabile:d
Ori o fustita cu o bluza draguta...

| Britney13 a răspuns:

Buna! dragutza...Pai ai putea sa te imbraci in rosu... doar e Craciunul. O fustita mini si un top rosu cu o elanca pe dedesubt niste cioarapi albi cu funda rosii mai lungi de genunchi si niste botine pana la gleznahappy

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna!
Te poti imbraca in:
- verde si rosu;
- verde;
- rosu.
Depinde si de tine, daca tu vrei altfel, cum ar fi ceva elegant, te poti imbraca intr-o rochita.
Daca vrei ceva casual, poti incerca niste jeansi cu un tricou.

| Anonim69 a răspuns:

Sa te simti tu bine, sa nu stai stransa in cine stie ce! cu cat esti mai lejer cu atat e mai bine!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Parul...pai poti sa ti'l tapezi si sa ti'l lasi pe spate sau sa iti faci un coc lejer.
Imbracaminte...Ai putea sa iti ie'i niste blugi gri sau negri si o bluza eleganta.
Machiaj...incearca sa nu te dai cu un machiaj prea strident, foloseste un balsam de buza sau gloss, depinde ce iti place mai mult

O rochie si parul sa ti-l faci ondulat, cred ca ti'ar sta bine

O fusta scurta, o pereche de colanti, o casama rosie sau alba, o pereche de cizme gri, parul ondulat
Depinde ce iti placebig grin

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Avand in vedere culorile magice ale craciunului : rosu in combinatie cu alb, verde sau rosu simplu
1.Ai putea sa te imbraci in craciunita poti sa improvizezi ceva colanti rosi cu o bluza alb cu rosu si o caciulita de mos craciun vei arata adorabil.
2. Plovarasele acelea cu model (braduti, fulgi, om de zapada, reni) arata minunat tot timpul il combini cu blugi strimti (se poarta) sau cu colanti.
3.Sunt niste rochite adorabile de craciunita ca in promourile de la Prima care le poarta bebelusele cu caciulitele acelea dragute cu coarne de reni vei atrage toate privirile.
Sfat: -daca te imbraci in culorile de mai sus esti in spiritul sarbatorilor
- fi tu insasi ai putea sa adaugi "semnatura ta" la toate aceste idei

Succes si sarbatori fericite sa ii dai gatawinking

| xSp0nge a răspuns:

Hey!
Craciunita, cel mai simplu!happy