| iCip a întrebat:

Cum as putea sa stimulez cresterea parului?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Faci tratamentul cu revalid-capsule timp de 3 luni.garantat iti va creste parul. Apoi iti mai poti face acasa o masca naturala pe care o poti folosi de doua ori pe saptamana: ulei de masline, ulei de ricin, tinctura de brusture(o gasesti la orce plafar), un galbenus de ou si vitamina A uleioasa.Mai exista un sampon de la Vichy-dercos(ambalaj rosu) care e foarte bun.

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mod naturist : patlagina, musetel, urzica, salvie si sovarv. Pune cate o lingura de planta uscata si maruntita in 200ml de apa clocotita si lasa sa se infuzeze timp de o ora, dupa care strecoara ceaiul concentrat obtinut. Pune in aceasta lotiune miez de paine de secara pana la obtinerea unui amestec gros. Pe parul umed aplica amestecul obtinut si lasa-l sa actioneze minim 2 ore, dupa care clateste parul cu apa calduta din abundenta

| joy a răspuns:

Cu tinctura de ardei iute

| mikiscence a răspuns:

Pentru a avea rezultate la exterior se lucreaza in interior.deci.multe vitamine din alimente sua capsule. apoi diverse masti naturiste cu banana coapta, miere de albine.galbenush ou... zeama lamaie. iaurt, drojdie, ulei de masline. le combini cum vrei tu.si masaje capilare la spalat .cu capul in jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un ceai din par de coada de cal. si te speli cu el pe cap.intai cade tot. pe urma creste stufos tare.cam ca in africa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai tunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.tratament de la wella ser. si sa nu fii stresata si multe vitamine!