| Gloriaaa027 a întrebat:

Heyy! Stie cineva niste diete cu care as putea slabi rapid intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Dieta cu limonada e cea mai eficienta. Daca bei doar limonada pe parcursul dietei vei da jos un kg pe zi.O poti tine o luna fara sa apara probleme de sanatate.Sau consuma fructe/legume si fereste-te de dulciuri.Consuma multa apa(2 l/zi).
Cel mai important e ca dupa ce slabesti sa te menti.Nu manca cum faceai inainte si continua sa consumi fructe/legume, altfel te vei ingrasa la loc.

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Am reușit să slăbesc mâncând foarte puțin pe zi, de la 3 mese pe zi am ajuns la 1, 5 mese pe zi. Așa în mai puțin de o lună am slăbit 3, 5 kg. Dacă o să faci și puțină gimnastică, o să fie și mai bine.

| Seven07 a răspuns:

Salate, fructe, legume, fara prajeli, fara chestii cu multe grasimi suprasaturate, mancat la aceeasi ora + sport.

| JudeaMihai a răspuns:

Am incercat dieta asta si chiar merge dar e destul de grea daca vrei sa incerci:
https://www.youtube.com/watch?v=L4Ev17To2XY
Sper sa te ajute!