| misschocolate a întrebat:

Cum credeti ca imi sta bine parul, daca:am ochii caprui deschis, fata rotunda, culoarea parului saten deschis si lungima parului este cam cu o palma mai jos de umeri?

Răspuns Câştigător
| roksyk a răspuns:

Cred ca ai arata bine cu bucle. Nu bucle ca si parul cret, ci bucle mai mari,. Poate chiar ceva in genul acesta: http://cms.arond.ro/......bucle.jpg. Bafta!
Ah, si asa o sa ti se para ca nu il ai decat pana la umeri, si cred ca vei arata cool & chic! :);)

2 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Io cred ca iti sta bine oricum:p

| danutzyscorpyon a răspuns:

Daca nu ne int nu am de unde sa stiu ca poza aia nu se vede binehee hee
laughing
tongue