| Jodidi a întrebat:

Cum fac diferența dintre fard-urile de ochii si cele de obraz?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

E f greu știu, adică e clar ca te dai pe obraz cu verde, albastru, movhee hee

Se numește eticheta, încearc-o.

| dinaprilie a răspuns (pentru Catrice):

Poate este nevazatoare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Ce mai face iubitul tău de pe TPU?
Cum faci emoticonul pe care l-ai scris în răspunsul tău? EU știu doar de-astea: big grin, laughing rolling on the floor

| Wr3nch a răspuns (pentru dinaprilie):

Daca e nevazatoare cum a pus intrebarea?

| Catrice a răspuns (pentru dinaprilie):

Intreba vânzătoarea atunci lul

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai greșit persoana, nu eu sunt ăla cu gagic pe TPU.winkinghee hee surprise big grin cool

| mdc98 a răspuns:

Te uiti pe eticheta

| Pichakchiu a răspuns:

Blash urile au, de obicei, o culoare mai pală, rozalie. Dacă te afli la magazin, întrebi vânzătoarea. Dacă le ai acasă, te uiți pe ambalajul lor. Cauta pe google și sigur găsești ceva. Asa, nu prea ai de unde sa îți dai seama

| Catrice a răspuns (pentru Pichakchiu):

Se scrie blush.
Cu placere.