| cricrisscrissy a întrebat:

Cum imi pot albi dinti rapid si eficient?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cenușa de lemn ars albesc dinții.
Pa, pa.

| NoNameJunior a răspuns:

Cu pastă de dintilaughing
am glumit.păi,uite ce sa faci:
-te speli pe dinţi bine
-te speli dimineaţa si seara
-te speli cu pasta de dinţi,, Blend-a-med"sau,, Colgate".
succes!

| blueangel99 a răspuns:

Spală-te pe dinţi de cel puţin 3 ori pe zi sau după fiecare masă
Pune bicarbonat de sodiu pe periuţă, dar nu prea mult, şi nu la fiecare spălare.
Poţi încerca paste speciale de albire.
Fructe

Pa, pa!

| Anestezia a răspuns:

Buna happy Pai da. Trebuie sa te speli pe dinti de CEL PUTIN 2 ori pe zi NU manca dulciuri `[maxim 1 dulcegarie `[laughing] pe zi straight face.].si nu mai stiu chestiii... fundita te roooogggg love struck love struck.Zi buna love struck

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
O vizită la dentist şi sunt albi ca perla. Dar dacă nu uite cum faci.
Bunica mea, mi-a spus ca atunci când era mică nu era pastă de dinţi şi se spălau cu sare şi cu bicarbonat. Şi bunica mea avea nişte dinţi de invidiat când era mică. Albi, albi, albi. Dar acest tratament cu sare şi bicarbonat îţi şi întăreste smaţul dinţilor.
Baftă.

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Te speli pe dinti dimineata si seara, nu mai mananci dulciuri si mananca fructe