| bebe rau a întrebat:

Cum imi pot face parul cret fara ondulator si fara bigudiuri? e urgent pls help me.

Răspuns Câştigător
| Alexa_3478 a răspuns:

Impletestel in cozi mai mici si foarte bine strans legate apoi la varfuri pune moatze!(incearca sa umezesti parul intai!)
Fundita?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Cu moatze.
bucati mici si lungi de material pe care le pui pe o suvita de par...rotesti parul cumva il jurul materialului, pana la radacina si faci nod.Sa ramana strans pe cap.Dormi cu ele peste noapte

Răspuns utilizator avertizat
| Allegria a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap fa-ti codite impletite :X

| RoxiutzaRux a răspuns:

Cu hartiee.Pe youtube ai toate detaliilehappypaa! succes

| ZambescSiGata a răspuns:

Iti zic eu cel mai bun mod! Te duci la baie si iti uzi parul, dupa care iti iei cate o suvita destul de maricica din par si o invarti asa mult pana sus, si sus o prinzi cu o agrafuta! Se lasa parul asa pana se usuca! pup

| TzrM a răspuns:

Eu asa il fac: te speli pe cap si dupa aia nu il piapteni si nici nu il usici cu ceva astepti sa se usuce singur, ira inainte de culcare iei un elastic mai mare si iti faci cu el un,, coc,, mai ciudat adica iei parul si il imbarligi in elastic si peste noapte va avea mai mult volum si va fi si mai ondulat.bafta!big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuma`!big grin Stai cu capu`n jos si te dai cu spuma, apoi te usuci (tot cu capu`n jos) strangand asa de par, ridicandu`l in sus, cumva.thinking

Te descurci tu. :*:*:*

| claw_5072 a răspuns:

Mmmm...stiu de la sora.mea ca isi lua suvite mai mici si isi facea multe cocoletehee hee pai le dadea cu berehappy...sta mult ondulat. ti le faci seara si le lasi asa pana dimineatawinking