| Ralluca25 a întrebat:

Eu am obiceiul să-mi rod unghiile nu stiu de ce. și vreau să-mi crească mai repede. Cum pot face să-mi crească unghiile. Fundă. Mulțam.

Răspuns Câştigător
| LoveIsForFree a răspuns:

Heei.
Aceeasi problema o am si eu =p~.I-am zis unei verisoara[care are un salon de cosmetica]. Miaa recomandat intaritor de unghii de la Farmasii.E la un pret bunwinking.De atunci ma dau o data pe luna sau o data pe saptamana.Cum vreii tu:*.De atunci am unghiile maribig grin.Nu mai am probleme chiar daca miu le rodlaughing. Potii gasi in "orice magazin".In vivaluri.Iti recomandwinking.E superhappy.
Succes la roslaughing.

5 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Ar trebui sa incerci ulei de ricin.Ti le intareste si vor creste sanatoase. E folosit atat pentru unghii, cat si pentru cresterea parului.

| XK a răspuns:

Pai incearca sa te abtii de la rosul lor, iar pentru crestere aplica ulei de ricinwinking

| Raluu01 a răspuns:

Abtinete. Daca continui nu o sa le ai niciodata cum vrei tu. Ai nevoie de putin vointa.

| gaby_4040 a răspuns:

Du-te la un salon de manichiura si spunie-i sa-ti dea cu un strat tare pe unghie nu mai stiu cum se numeste dar e ceva tare ca cimentul. succes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema of... La avon exista un fel de lac dar nu functioneaza. Eu personal le dau cu lac si asa nu mi le mai rod, iar atunci cand cresc le dau o forma. O sa iti placa atat de mult incat nu iti vei mai '' permite '' sa le rozi laughing ( asa am facut si eu )

Baftaa! love struck