| Andreea9222 a întrebat:

Cum pot face sa nu mi se mai incurce atat de des parul la varfuri?
funda

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un șampon pentru păr încurcat și o perie cu dinți rari care să nu agaseze și să rupă firele de păr.
Pa, pa.

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Piaptana'l bine,
umbla cu el prins,
clateste'te cu otet,
sau foloseste o masca/balsam special pentru asa ceva.(ou cu tinctura de mesteacan )

funda?big grin

| Emmeii a răspuns:

Daca ti se incalceste la varfuri ar trebui sa le tunzi. asa mi se intampla si mie si trebuie si eu sa merg sa mi le tund.
succes.

pa pa. love struck

| Dulke a răspuns:

O data ce ti se incurca, farfurile sunt despicate, sunt tocite, parul trebuie tuns la 4 luni depinde de par pentru regenerare si o sa vezi ca nu se mai inkurca, deci tundeti un pic varfurile.

| Bi.Dam a răspuns:

Le tunzi

| ALYNAMARYA a răspuns:

Ai incercat balsam? Cred ca o sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. poti folosi produse pentru asa ceva.root awekening de la john frieda, produse frank provost.tresemme.

| Close a răspuns:

Nu stiu cum ca mie nu mi se intampla. Dar eu folosesc un balsam care imi imi face parul mai moale.Nu mai ramane asa ca sarma, si nici nu se mai incalcestewinkingSper sa te ajute

| angel_2423 a răspuns:

Eu folosesc Johnson's babyhappy
Daca gasesti ceva mai bun decat Johnson's baby sa imi spui pentru ca si eu am aceeasi problema ca tine.:*