| nikoletabals a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce sampon ar trebui sa folosesc pentru ca parul sa nu se mai incurce?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Balsamul te ajuta mult. Dupa ce te speli, aplica balsamul cu peria pe par si clateste, apoi perie-te din nou - asa nu o sa ti se mai incurce parul.

| Evaa a răspuns:

Foloseste balsam la radacini happy

| Daiana_1737 a răspuns:

Folosesti :
Tratament de netezire pentru par normal spre aspru de la Avon pagina 120 Brosura 9winking

| IsabelaIssa a răspuns:

Pai dupa sampon, folosesti balsam. Asa dupa fiecare spalare si o sa se descurce mult mai bine. Iar dupa baie pe parul uscat, eu folosesc un fel de crema de la avion pentru descurcarea parului care miroase si frumos.Nu stiu daca am spus corect crema. Dar daca nu, te ajuta si balsamul de par foarte bine. BAFTA!