| Aldea_Ana_Maria_1992 a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul sa fie mai frumos, stralucitor de fapt?

Răspuns Câştigător
| bybyloveme a răspuns:

Eu pun zeama de la o lamaie..in apa unde ma clatesc. Daca ai cada ca sa nu golesti apa de 2 ori pune zeama de lamaie intr-un vas mai mare cu apa.Si clateste-te.Eu asa fac.Si este cat de cat stralucitor.

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand Crema pentru stralucire Hegron fara clatire http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=184

| dana_9056 a răspuns:

Foloseste un sampon pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai taie din el da-l dreacului.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasemyn a răspuns:

Hei. Pentu stralucire poti folosi uleiul de ricin. Este foarte bun si pentru cresterea parului.

Seara inainte de a te culca iti pui putin ulei pe scalp si iti masezi parul, tot! Apoi iti pui ceva in cap si stai toata noaptea asa. Iar dimineata te speli cu un sampon mai bun! Iti recomand un sampon de galbenele!

Bafta!

| Deliadelias a răspuns:

Pai dupa ce te speli cu sampon, foloseste un balsam sau o crema/masca pentru par, cele de la DOVE, NIVEA sunt foarte bune :* ti le recomand. poti incerca si diferite tratamente naturistethinking te duci la o farmacie naturista si intrebi acolo, cu siguranta farmacista stie si te va ajuta.
O zi buna!

| Gtg_Msm_1983 a răspuns:

Incearca sa-l speli DIN CAND IN CAND...

| Aldea_Ana_Maria_1992 explică (pentru Gtg_Msm_1983):

Ce sa spun.tu te-ai uitat la tine inainte sa ma judeci