| Ildiz a întrebat:

Cum pot sa imi ingras anumite parti ale corpului? nu stiu daca m-am exprimat bine.adica vreau doar sa ingros putin picioarele si fundul. atat big grin trebuie sa fac sport adica masa musculara sau ce anume? sad

7 răspunsuri:
| lex1993 a răspuns:

In primul rand sa mananci putin de mai multe ori pe zi 5-6 ori si sa mergi la sala unde vei face mai mult exerciti la picioare(alergat pe banda la presa etc...)

| Daviiiiiid a răspuns:

Poi depinde ce fel de "rasa" ai.Adica sunt unele feluri de corpuri care se ingrasa din cap pana in picioare, altele doar in unele parti.Asa ca iti recomand sala! Pentru picioare vei putea face extensii pentru picior, presa, si pentru fese(fund) poti face bicicleta mai speciala, sau stepperhappyBaftahappy

| DakotaRoyse a răspuns:

Fă spor cu partea de sus mai mult şi stai mult pe fund. Pur şi simplu stai mai mult pe fund big grin

| Ildiz explică (pentru DakotaRoyse):

Da,da,da, sunt convinsa ca daca voi sta mult pe fund se va schimba cevalaughing

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Ildiz):

Eu îţi zic din proprie experienţă.

| Away a răspuns (pentru DakotaRoyse):

Daca stai mult pe fund acesta se va ''toci''winking

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Away):

Da, rămâi doar cu 3 straturi de piele şi-ţi dispare celulita.