| Amali23a a întrebat:

Cum pot sa-mi ascund cat de mult posibil parul? Ieri m-am tuns scurt si cine m-a tuns m-a tuns prea scurt si arat oribil si mi-e rusine sa ies din casa cu parul asta. Port o caciula dar nu o pot purta tot timpul asa ca nu stiu cu ce altceva sa-l mai ascund. Am plans de 10 ori pana acum si m-am tuns doar acum 5 ore

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intră și tu in carantină o vreme, că tot e la modă

| Lukasssz a răspuns:

Stai 2 saptamani in casa

| Sophieka a răspuns:

Nu merita sa dramatizezi pentru atat... Creste-ti increderea in tine, si poti arata oricum, oamenii vor fi atrasi de curajul si increderea ta personala!
Priveste multe persoane celebre... Unele arata "ca naiba" dar cat farmec si adoratie au din partea unui numar mare de oameni, si de femei si de barbati datorita credintei lor in ei insisi!

| Sophieka a răspuns:

Parerile mereu vor fi diferite! Accepta situatia si data viitoare mergi la alt frizer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poartă șăpci până îți mai crește cât de cât.

| king5151 a răspuns:

Și eu m-am tuns chel în vacanta de vara și când a început scoala îmi crescuse foarte puțin, și am purtat șapcă 2 luni de zile, și în clasa, și pe acasă. Dacă chiar te deranjează asa rau tunde te ras pierdut în părți pana iti mai creste puțin, nu o sa mai fie asa rau.