| antoniaidk a întrebat:

Buna,ieri m-am tuns de dragul mamei. aveam parul pana deasupra fundului,acum este putin mai scurt decat nivelul umerilor,bob lung, mai exact.nici nu stiu de ce am facut asta, am plans 5 ore incontinuu...inainte ma simteam asa de frumoasa,acum uneori imi e si rusine sa ies din casa, arat groaznic...ce as putea face? dau funda.

Răspuns Câştigător
| qwertys31 a răspuns:

Astepti pana iti creste parul. Si eu am patit ceva de genul si sunt baiat. Crede-ma pana si eu stiam ca arat groaznic. Dar am observat ca daca nu dai importanta celor din jurul tau te simti mult mai bine. Incearca sa fii tu insuti. Iti urez mult noroc!

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Draga mea, sa faci ceva ce ție nu îți place/convine de dragul cuiva mi se pare aiurea, mai ales că mama ta nu a avut de câștigat de pe urma faptului că tu te-ai tuns, poate doar un orgoliu mângâiat. Nu ai decât să aștepți să crească părul. Privește partea buna: se mai regenerează și dacă ai grija de el, poate fi un par foarte sănătos.

| Maria39popescu a răspuns:

Trebuia pentru inceput sa.l tunzi cu cativa centimetri, si tot asa pana te obisnuiai cu parul scurt, stiu cum e sa iti tai parul si apoi sa regreți