| Julyett a întrebat:

Cum pot sa-mi mentin parul drept mai mult timp dupa ce l`am indreptat cu placa?

Funda.

5 răspunsuri:
| killerkiss a răspuns:

Intinde-l cat timp e ud asa incta sa il usuci cu placa. O sa iti arzi parul mai tare, dar o sa stea drept mai mult. Cand dormi prinde-l la baza gatului.

| luiza171 a răspuns (pentru killerkiss):

Pai asta poti incerca tu daca vrei sa ramai chealawinking

| kitten95 a răspuns:

Niciodata dar niciodata sa nu iti intinzi parul` cand ti-e ud. nu asculta de killerkiss. iti strici si parul si placa.
mai intai, daca nu iti sta parul drept cum vrei inseamna ca ai nevoie de o placa mai buna. si crede-ma, am dreptate. doi ani de zile mi-a luat sa`mi dau seama ca am nevoie de o placa buna. si atunci mi-am luat`o pe asta: http://www.emag.ro/......E3YT7BBBM/ chiar de pe site`u asta si era atunci cv mai ieftina. e cea mai buna de pe piata. face minuni si parului meu gros, des si neascultator. si sta drept pana il spal fara sa-i fac nimic. si uite un sfat: cumpara`ti neaparat protectie termica pentru ca o placa buna si arde parul(degeaba zice cine zice ca s`au inventat placi care ard parul dar nu e adevarat). eu am protectia asta de par: http://www.google.ro/......tp?/imgres foarte buna. nu mi-am ars niciodata parul cand am folosit`o. si inca un lucru: cumpara`ti o masca regeneratoare si da`te cu ea cel putin de 2 ori pe saptamana ca sa ai parul sanatos. funda?:D

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DiDix11 a răspuns:

Cad dormi prindel slab in coada de calthinking altfel nu prea ai cum cu fixativ se face destul de naspa