| мαria a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri si de punctele negre?big grin

Răspuns Câştigător
| maria_8727 a răspuns:

Buna.si eu am avut cosuri si puncte negre si am scapat de ele in felul urmator,. malai-o creme d fata. se amesteca cele 2 si dupa aceea dai pe punctele negre, dupa ce ai terminat te speli pe fata foarte bine cu apa si sapun pentru a scapa de malaiul de pe fata...chestia asta o repeti cateva zile la rand.la mine a mers plus ca nu costa mult merita sa incerci daca doresti...

big grin

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
cu miere de albina sau zynerit este foarte bun poti incerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca cateva gomaje bio de la Yves Rocher. eu am scapat de cosuri. pentru detalii da un mesajhappy

Succes!:*