| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa scap de cosuri si punctele negre de pe fata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alex15ccc a răspuns:

Salut, eu am folosit medicamentul sotret si a fost foarte eficient. Costa cam 30 o cutie de 30 pastile, dar il poti lua compensat de la dermatolog (daca esti fata si vrei un copil in urmatorii 2-3 ani nu poti lua)

| Te0CeP a răspuns (pentru alex15ccc):

Pana acum am folosit un gel foarte bun dar a dat faliment compania producatoare si caut altceva

2 răspunsuri:
| spraytag88 a răspuns:

Esti inconstient ba baiatule, du-te la doctor cocoshel, ca e grav