| PinkSugar a întrebat:

Cum pot sa scap de semnele de la cosuri?

Răspuns Câştigător
| simiy a răspuns:

Daca ai pete de la cosuri incearca zeama de lamaie, albeste pielea poti sa o pui direct pe piele sau in masti facute acasa. Daca ai cicatrici poti incerca sa gasesti ceva la farmacii dar nu cred ca te ajuta prea mult in cazul cicatricilor. Daca folosesti un gel de curatare exfoliant zilnic te mai ajuta.

4 răspunsuri:
| QiCKaaTc a răspuns:

Cu solutii de la farmacie. Un sfat: Nu mai rupe cosurile, pentru ca daca le rupi va ramane un semn ce nu trece asa usor... Daca iti mai scapa, si le rupi, spala-te repede unde a fost cosul.

| QiCKaaTc a răspuns (pentru QiCKaaTc):

Exista niste creme, atunci cand iti iese, il dai cu o crema, o gasesti la farmacie. Funda?

| nameuser a răspuns:

Le acoperi cu fond de ten, pudra sau corector de fata, funda?

| Smarry a răspuns:

Cu fond de ten sau cu o lotiune de la farmacia de produse naturistehappy :*