| annxoxo a întrebat:

Cum pot sa scot albastru de metil de sub unghii? Am incercat acetona, apa fierbinte, dezinfectant, spirt, si nu vor sa iasa. si nu pot sa le dau cu oja ca am scoala.

2 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Stai mult cu mainile in apa pana ti se inmoaie ( nu conteaza daca apa e rece sau fierbinte) si apoi cureti cu pila happy

| ralucutza12345 a răspuns:

Poti curata cu, clor happy te speli pe maini cu apa rece si dupa iti torni putin in palma si cu o periuta cureti unghiile. Nu iti face griji ca nu o sa patesti nimic, numai sa ai grija sa nu stai foarte mult cu el pe mainihappy sper ca te-am ajutat.