| claudia_5323 a întrebat:

Cum pot sa scot o pata din pasta de dinti de pe un tricou verde? am bagat`o la masina de spalat si nu a iesit patasad Ajutati`maaa:X fundita:X

Răspuns Câştigător
| aangelia a răspuns:

Vanish decoloreaza. asteapta sa se usuce si rade cu cevahee hee. sau freaca cat poti de tarewinking

5 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Cu fierul de călcat.
Pui o coală de hârtie peste pată, apoi dai cu fierul de călcat pe deasupra şi presezi câteva secunde. Pata se va lipi pe hârtie. După aceea bagi tricoul la spălat şi se duce cu totul ^_^ Try it.

| Madalina1455684 a răspuns:

Vanish? Nu l-am incercat dar daca tot il lauda astia pe la tv. Poate e ceva si de ala.

| 009 a răspuns:

Incearca cu venish sau cu ariel profesional

| danteluta a răspuns:

Incearca cu venish oxi action (ambalaj roz)pui pe pata -nu decoloreaza, pui la spalat.

| iulia1 a răspuns:

Da cu venish direct pe pata si o pui in masina de spalat... sau dac1 nu merge cumpara de la magazin detergent de rufe colorate special... succes!