| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de ticul de a pune mereu mana in par? Am mereu tendinta de a`mi trece degetele prin par, de a`l aranja, si foarte des. Mi se ingrasa repede, si oricum, stiu ca nu e bine.

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Pune-ti un elastic la mana, cand ai tentidinta de a pune mana in par trage de el happy
Sigur va disparea ticul laughing

1 răspuns:
| FlippyFlippy a răspuns:

Prinde-ti parul s-au incearca sa nu te mai gandesti si eu am tendinta asta s-o fac mereu! poti sa-ti-l faci foarte frumos si dupa aia gata s-au daca vrei s-o faci si e cineva langa n fa-o incet si delicat! dar prindel ca e o solutie si daca ai mai incercat si ai zis ca nu iti sta fain uite ca poate sa stea fain orcui si e la modahttp://media.roportal.ro/upload/Image/_august_2010/coada1.jpg pa, funda?