| LexieD a întrebat:

Cum preferati sa fie >unghiileAdica cum vi se pare mai ok?
Asa:http://emma-pure-angel.deviantart.com/gallery/?offset=24 #/d3h8be9 ( unghiile ei sunt naturale)
sau asa: http://emma-pure-angel.deviantart.com/gallery/?offset=19 2#/d2ad7hn

Asta e o intrebare si pentru baieti si pentru fete
Funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| ȘtefiȘtef a răspuns:

A doua varianta, nu prea imi plac unghiile foarte lungi. Cand mi-am pus unghii false, era foarte greu sa fac orice, si erau mai scurte ca primele. Deci categoric a doua, sunt frumoase si mai practice.

6 răspunsuri:
| unknown a răspuns:

Eu le prefer si le tin scurte pentru ca mi se pare ca oja arata mai bine pe niste unghii scurte.

| Asdffd a răspuns:

A doua varianta,pentru ca par mai naturale, prima varianta nu avantajeaza o femeie deloc, par prea stridente si nu sunt la moda.

| Catheryne a răspuns:

Cele di a doua imagine sunt mai ok. Apropo :acum nu se mai poarta unghiile patrate, ci rotunde si sa fie cat mai naturalewinking

| rainboww a răspuns:

Mai intrebi? normal ca a doua imaginebatting eyelashes

| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Cele din a doua varianta mi se par mai finute si frumoase.Primele sunt prea lungi si babesti.

| mitsufball a răspuns:

A doua varianta. unghiile lungi parerea mea sunt pentru pitsipoance.