| adry_2792 a întrebat:

Cum sa am parul lung si frumos in cel mai scurt timp? Eu mi l-am tuns cu 7 luni in urma si pina acum mi-a crescut doar 7(cm), spuneti-mi ajutati-ma ce sa fac ca sa-mi creasca parul mai repede cu ce sampon sa-mi spal capul cu ce balzam, sau masca va rog ajutati-ma, Multumesc mult!

dau FUND.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlueFeeling a răspuns:

Deci dai fund?

| NoNaamexD a răspuns:

Poti sa mananci banane.Ele maresc viteza parului de a creste.

| Aly_9290 a răspuns:

Eu m`am tuns in martie pana la umeri si acum il am pn aproape de fund, eu ma spal cu Pantene sh ca balsam folosesc balsam de musetel! sper sa-ti foloseasca :*...:-H.