| Roberta00 a întrebat:

Cum sa am sanii mai mari? Ce pastile recomandati? Multumesc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu iti recomand pastile. Incearca uleiul si tinctura de marar.
Uleiul de marar se gaseste si la plafar dar daca ai timp cel mai bine este sa-l prepari in casa. Uleiul de marar se prepara astfel: pune intr-un borcan 12 linguri de pulbere de marar, ½ l de ulei si amesteca-le. Borcanul trebuie sa-l lasi timp de 12 zile la macerat, dupa care trebuie sa filtrezi preparatul. Dupa filtrare, poti sa pui uleiul in sticlute mici si sa le pastrezi intr-un loc rece. Zilnic, timp de 3 saptamani trebuie sa te masezi cu acest ulei aproximativ 10 minute.
Ca si uleiul, tinctura de marar se gaseste in comert dar cea preparata acasa e mult mai buna si mai eficienta. Pentru a prepara tinctura de marar amesteca intr-un borcan 20 de linguri seminte de marar cu ½ l alcool alimentar de 70 grade. Dupa ce le lasi la macerat 8 zile poti sa filtrezi continutul. Pentru rezultate optime inghite in fiecare zi cate 3-4 lingurite de tinctura dizolvata in apa.

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Eu nu am incercat-o dar fetele care au incercat-o au zis ca e buna si ca a dat roade. Rau nu are ce sa=ti sfaca, mai degraba pastilele iti fac rau!

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Eu nu pot sa ma pronunt in cazul tau. Incearca si ai sa vezi happy daca nu da roade incerci altceva, daca nu vrei sa astepti pana iti cresc ei.