| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa am si eu un fund mai bombat si mai mare? sad

8 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Exercitiile de aerobic sunt perfecte pentru fesieri si picioare, poti sa te inscrii la un curs ca sa fii sigura ca ele sunt executate corect, dar nu te astepta ca dupa o luna sa ai fundul lui Kim Kardashian laughing In timp iti creste masa musculara! Nu te apuca sa faci exercitii acasa pentru ca n-o sa ai acelasi rezultat! Du-te macar de 2 ori la un curs de aerobic ca sa vezi cum e! Succes

| bibi2011 a răspuns:

Poti scrie pe google "exercitii fese" sau pe youtube si vei gasi acolo diverse exercitii explicate pe indelete special pentru ceea ce vrei tu. De asemenea, daca timpul iti permite, te poti apuca de un sport pe care sa il practici,acest lucru intareste muschii si ii face fermi si in acest fel poti capata un 'fund mai bombat' cum spui tu ca vrei sa ai ( dans, volei, atlestism). Sper ca te-am ajutat si multa bafta! :*

| AnneBre a răspuns:

Lol.mai bine nu
Eu am fundul asa si crede-ma ca e oribil!straight face M-am saturat ca toata lumea sa se uite la fundul meu si sa sosoteasca.

| andreetgv a răspuns:

Sa te ingrasi
\

| VanillaBl a răspuns (pentru andreetgv):

Eu ma gandeam ca exista ceva exercitii fizice. de ingrasat nu pot sa ma ingras sad

| Phutui a răspuns:

Sunt aparate in sali de fitness care te vor ajuta tongue si mersul pe rolebig grincare stimuleaza muschii fesieritongue

| YuuLyan a răspuns:

Exista exercitii pentru fese draga...cauta pe net ca le gasesti...

| cristtinaaa a răspuns:

Pai eu merg mult pe role si am fundul mare si bombat!