| Guitarlove a întrebat:

Idei pentru un fund bombat? happy Multumesc love struck.

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Exercitii.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

17 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu il am bombat din nasterelaughing....si acum e la felbig grin...mananca paine multaaarolling on the floor

| Marii a răspuns:

Sport Sport Sport.

| anad a răspuns:

N-ar merge sa adaptezi un sutien cu burete marimea necesara(xxxx...)?

| DeeaPustoaica a răspuns:

hee hee silicon, bottox laughing. Pai daca asa e fundul tau nu ai ce sa ii faci decat sa il operezi. Iti sugerez sa nu te bagi la complicatii.Sau, Stai cu spatele drept, impinge fundul in afara un pic ca si o gainusa. Sper ca intelegi. Va face sa para ca fundul tau e mai bombat. big grin TE ROG daca vrei fundita. happy

| Mixed a răspuns:

Sala...happy cum zice si legiuitoarea urca cate 3 trepte...big grin merge chestia asta big grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca sa faci multe exercitii (Undeva intr-o sala de fitness).

| putzulica a răspuns:

Lovestete cu nuiaua...hee hee)))

| giulia_6563 a răspuns:

Mergi la o sala si intrebi un instructor ce exercitii fesiere iti poate recomanda. nu te gandi la operatii estetice pana la minim 30 35 de anii.

| DeMentaa a răspuns:

Sti cum fac copii mici hartie igenica la sani ca sa ii aiba mai mari?
asa fa si tu la fundbig grin
plz fundita

| Mihaela_2782 a răspuns:

Operatie estetica... poti sa te uiti pe E! ca e o emisiune... doctor 90210 si iti arata aia cum se face.

Sau alta varianta incearca sa iti iei pantaloni cu incretituri sau multe buzunare, abtipilduri, fermoare la spate... asta ar trebui sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exercitii fesiere. Gasesti pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O bicicletă te poate ajuta și chiar alergatul în aer liber.
Urcatul scărilor din trei în trei trepte.
O sală de forță (sunt aparate speciale care antrenează mușchii fesieri).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El fac exercitii cu extensorul... da rezultate f bune. acum il am si eu bombat dupa numai o luna.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebui sa faci sex in fiecare zi si sa stai numai capra o sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 45 si am 42 de kg crying cum sa fac si eu ca sa ma ingrash crying da'timi o idee ca si sa mi se bombeze fundul big grin

| asko a răspuns:

Abia asteptam

| oanaoana63 a răspuns:

laughing)Dora nu ai cum sa il faci mai mare...trebuie sa il ai din nastere asa:*