| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa am un fund mai bombat?laughing)

6 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Alearga. Si o data pe saptamana e de ajuns.

| akka4 a răspuns:

Cum spune si Uucj_Criss_1996 "apuca-te de meserie"... creste garantat, iar daca nu ai cu cine te ajutam noiwinking

| Crisstttina a răspuns:

Sau apucate de meserie smug o sa-ti creasca dupa:d

| JammyBrooks a răspuns:

Baga-ti siliconwinkinglaughinglaughing

| Indecenta a răspuns:

Uite aici niste exercitii. Daca rezisti pana la final, esti tare :P (rezultate vei avea daca le faci macar de 3ori/saptamana) : http://www.youtube.com/watch?v=DMUiXVSVPTg&feature=related

| Broadway a răspuns:

Niciun exercitiu nu este mai potrivit pentru fund decat urcatul scarilor. Incearca sa urci doua cate doua, un pic mai incet, dupa care din ce in ce mai repede, apasand bine pe talpa. De asemenea, poti incerca Kangoo Jumps. Succes! happy