| yo_7901 a întrebat:

Cum sa fac sa am un fund mai bombat?

10 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Poti merge la fitness

| CuRiOaSaAaAa a răspuns:

Ce a-l naibii estilaughing)smug
Da pe la tine nu se gasesc fete?laughing

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Simple
porti pantaloni strampati pe tene ori daca nu sunt niste chestii care se pun pe sanii ca sa ii ai mai mari sau cel potin sa para mai mari, cumperi de alea si ti le pui sau cum a facut o prietena de-a mea si-a pus vata

| thekillerboyka a răspuns:

:X erau niste exercitii pe youtube daca reusesti... merem la un suc si dupa aia la mine acasa ^^?

| thekillerboyka a răspuns:

Dede da-mi ID u tau? big grin apropo de unde esti. si cat costa un bilet de tren din Petrosani pana unde stai tu? big grin

| rlr09 a răspuns:

Te **** cu cine intra pe usa!

| NuMaCheamaToni a răspuns:

Fa sex...

| grumpzkatze a răspuns:

Nu ii asculta.eu am citit pe internet ca poti merge pe bicicleta in picioara, astfel modelandu-ti fesele. poti incerca sa stai mult jos. la mine a mes. merit si eu o fundita?puppy dog eyes

| alis_6305 a răspuns:

Baga genoflexiuni, intaresc muschii fundului si il ridicawinking

| Cheloo_9959 a răspuns:

Il bombezilaughing