| raluca750 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma doara asa tare cand ma pensez? plss :X:X:X (in afara sa ma faca alt cineva, ca tot asa tare ma doare)

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Pui un cub de gheata ianinte, asta o sa te amorteasca, sau chiar apesi cu degetul fff rece in zona firului apoi repede smulgi si gata. Ai girja si succes :* sper ca te-am ajutaat :X

6 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Incearca sa te pensezi mai repede(durerea o sa fie mai scurta)... dar cred ca nu poti tu insuti sa te pensezi mai repede. Cauta in orasul tau o cosmeticiana cu mana buna si rapida.Sigur o sa fii multumita! :d

| cr1st1n1k a răspuns:

Incearca cu crema.Inainte sa te pensezi da-ti cu putina crema.Succes:*

| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Poti sa pui pe o bucatica de vata. un pic de alcool sanitar! Dupa ce te dai. pune si putina crema de maine.:*

Functioneaza` smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa folosesti LIDOCAINA ca anestezic local. Se gaseste lichid sau gel.
Totusi tine cont; baba rabda la frumusete... bafta! ( adolf )

| A_7153 a răspuns:

Cu cremawinking
eu ma dau si nu ma doare deloctongue

| blue_9062 a răspuns:

Poti sa amortesti acea zona cu un cub de gheata sau dupa ce iesi din dus te poti pensa pentru ca porii sunt deschisi si durere e mai mica