| Mario1994 a întrebat:

Cum sa fii baiat frumos/fata frumoasa? Ce e de făcut?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai asa ca in poza

| RAY a răspuns:

Adriana asta este o intrebarea foarte grea,desi sunt pasionat de comportamentul uman,nu as putea spunea cum e sa fii un frumos,atractia fizica este individuala,nu este generala,da sunt niste lucruri care ne atrage la voi,sa vedem
in primul rand simetria feței, se pare ca o fața simetrica este atragatoare,ochii mari,parul blond,sani mai mari,sa fie mai slabuta,talia conteaza,fundul conteaza,vocea conteaza,selectia sexuala o faceti voi desi voi ne alegeti pe noi, faza e ca sunteti influentate de ciclu vostru menstrual,eu unu nu caut o fata frumoasa si una draguta,sincera, amuzanta, cred ca asta cautam majoritatea, conteaza si cultura, sa ai ce vorbi cu acel om

| GabiNoS a răspuns (pentru RAY):

Cand esti ratat femeia te alege, asa e.

| RAY a răspuns (pentru GabiNoS):

Cand esti un mascul alfa femeia te alege

| GabiNoS a răspuns (pentru RAY):

Pana atunci, iti iei o urata si ii spui ca e frumoasa...atata timp cat nu sunt altele pe langa ea :]]]

| RAY a răspuns (pentru GabiNoS):

Raspunsul nu are legătura cu mine

| GabiNoS a răspuns (pentru RAY):

Si eu sufar alaturi de tine...

| RAY a răspuns (pentru GabiNoS):

De ce faci spam aiurea

| GabiNoS a răspuns (pentru RAY):

Esti topit vere...

| Nemessys a răspuns:

Ingrijit, curat (nu confunda ingrijirea cu stilul vestimentar sau cu machiajul) si sa fii tu insuti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

A si da nu machiaj, nu numai ca e nasol sa vezi baieti cu machiaj, dar fetele cu machiaj sunt oribile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci pe cineva sa rada in ultimul hal deja o sa-i pari frumos/frumoasa. Deci, nimic la aspect, invata sa fii funny.

| morfeo a răspuns:

Trebuie sa fi spontan

| SLexuS a răspuns:

Pai in primul rand conteaza trasaturiile care le-ai obtinut de la parinti, adica "ADN", in al doilea rand sa ai grija de tine, de exemplu, sa te ingrijesti, apa calda si sapun este cea mai bunlaughing))).
Oricum fiecare persoana este frumoasa in modul sau, si pe exterior si pe interior, nu exista persoana "urata".
Bafta!

| colleonu a răspuns:

E cu (virgula) cântec.Depinde pentru cine... Unii apreciază simplitatea, unii vulgaritatea, si altii o o combinatie din cele două.Cel mai bine e să fi tu, si cine te place, sa te placă pentru ceea ce esti...