| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Cum sa imi fac parul? Mentionez ca este lung.

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Soro... bucle.winking. cel mai smecher.asa le place baietilor.ascultama pe mine.batting eyelashes.app.imi dai fundita?sad. am nevoie. pupici si numai bine

5 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

De ce nu te uiti peste articolul Idei de tunsoare pentru fiecare lungime de par http://www.karena.ro/......ime_de_par

| Bessame a răspuns:

Hmm parul lung e o arta te poti juca cu el daca ai imaginatie! Iti pot da cateva idei de coafuri! Una simpla lejera merge l o tinuta sport. e parul prin in coada.traditionala...si apoi...coada o impletesti in 3 sau in 2 cum iti place! eu la final aplicam si putinn fixativ cu sclipici pe ea! Bulclele iarasi eu imi puneam bigudiuri seara pe parul ud si a doua zi inainte sa le iau ma uscam cu uscatorul cam 30 de minute! E mult mai sanatos decat cu placa sau ondolatorul! o alta coafura finutza parul intins iei o suvite din partea stanga a urechii putin mai groasa. o impletesti in 3. apoi din cealalat parte a urechii la fel si le prinzi la spate! o alta coafura eleganta.la fel iti intinzi parul duci jumatate de par la spate il prinzi intr-o coada nu tot catva il lasi sa cada pe spate din coada prinsa tot iei suvite si formezi bulce le prinzi precum un coc. cel lasat pe spate faci bulce usoare!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

În stilul Sinead O'Connorwinking!

| alleecsandra a răspuns:

Nu ti place tunsoarea? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:21, s:113&tx=47&ty=63&biw=1280&bih=807

| frumusica26 a răspuns:

Nu stiu crede-ma