| LiLu a întrebat:

Cum sa scap de cosuri?

Răspuns Câştigător
150 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca voi reusi sa gasesc un remediu sigur, Doamne ajuta cu siguranta l-as impartasi tuturor romanilor! As posta pe cel mai mare site din Romania doar doar sa se curete toata lumea de aceasta boala greu curabila! Altii chiar daca au descoperit ce le-a fost benefic(fel si fel de remedii naturiste) le tin pentru ei! Asta-i ROMANIA! Dar nu conteaza atat de mult cat de destept, frumos, popular esti aici! Tot ce-ai facut pe Pamant se reflecta la "judecata de apoi"! Ajuta-l pe seamanul tau! O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa scap si eu de cosuri.am fff multe mai ales din astea negre...sh mi-au ramas sh semne pentru ca mi le storc.cryingcryingAjutati`ma va rog...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cosuri si acnee in special e bun effaclar ca. intr-o saptamana maxim iti trece. eu asa am scapat de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! incearca sa ti regim, si sa folosesti nidoflor, asta functioneaza cat de cat la mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor incercati orice altceva in afara de zimerit ca nu este asa de bun, cum renuntati la el va apar mai multe cosuri(proprie experienta ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va zic eu ce trebuie sa faceti, cum stim toata lumea trece prin perioada de pulbertate si corpul sufera o schimbare destul de mare pentru a scapa de cosuri eu va recomand sa faceti SEX stiu ca e un pic cam naspa dar asta este adevarul am avut si eu problema...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am folosit zinerit este super scapi imediat de acnee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cosuri poti scapa astfel :pui intr-o farfurioara sau un pahar 3 aspirine si un pic de apa, apoi iei o pensula si dai in zona cosurilor. lasi 6, 7 min apoi dai cu apa peste 2, 3 zile cosurile vor disparea.Va multumim! la revedera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca zineryt ai 99% sanse ca sati dispara cosurile in 2 saptaani succes eu am incercat si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste urina dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii recomandati sex, dar daca are 14 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca usturoi crud sa dai ope cosuri...nu vei regreta am incercat si eu... popix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerk tot eflu de creme dar nu-mi da rezultate sp ce sa iua unii imi zic zineryt altii ca nu e bun ce ziceti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa-ti cumperi de la farmacie de,, praf de argila,, si il faci cu apa apai il pui pe fara si astepti vreo 20- 30 de minute.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Papusik are dreptate! Chiar daca unora li se pare scarbos este adevarat. Am incercat si a mersbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu teardorop este foarte bun

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu urina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fond de ten!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti zineryt si skinoren si iti va trece garantat ca si eu am folosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata ajuta pe baiat sa scape de cosuri si un baiat ajuta pe fata sa scape de cosuri.SEX. 100% va scapa de cosuri. eu fac asta 1 data pe saptamana deci va garantez si n-am nici urma de cos pe fata odata am avut dar nu cos furung care si ala in 2 zile sa trecut ...deci hai la treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paai,,,,
Si eu folosesc zynerit
la unii da rezultate
la mine une nu prea
un motiv este ca virgula [scuze cacofonia]
cosurile le mostenim din familie la mine stii si
na ma dau cu zynerit da nu are prea mari rezultate la mine si
asta ii pentru tine...am auzit de la prieteni sa te dai cu musetel...ca iti trec. sau
alta metoda
dezinfecteazati fata cu spirt si dupa sa te dai cu zynerit
si nu uita sa nu iti atingi fata decat daca abia te-ai spalat pe maini si nici pe altii sa nu lesi
Asta ii raspunsu meuwinking
sper sa iti fie de folos...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un sapun special in farmacii care te ajuta sa scapi de cosuri mi-am cumparat si este foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. daca ma dau cu urina.cam in cat timp imi trece? spune-ti si mie va rog frumos ...sii stiti ceva pentru puncte negre? astept raspuns. :*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele sincerea sa fiu ma cheama gina multi au scris ca pentru a te vindeca de cosuri sa faci sex sau sa te dei cu creme pe fata Nu va luati dupa toti prostii! Nu faceti sex de la o varsta frageda cu necunoscuti deoarece in lumea asta exista mii de microbi, virusi, infectii, boli precum:Cancer, Sifilis etc. Fetele nu va incepeti viata sexuala pana la 18 ani deoarece baietii din ziua de azi nu urmaresc de la o femeie decat SEXUL! dragostea nu mai exista mai bine va incepeti voi viata sexuala de la 18 ani si apropo eu am folosit tot felul de creme ce facea reclama la televizor ca sunt bune
mi si mi de bani dati degeaba pe creme dar nimic nu a mers Fetelor ascultatima cu atentie sunt asistenta si am avut si eu multe cosuri p fata cand eram de 15 16ani tot auzeam din batrani ca urina de fata mare e cel mai bun medicament pentru cosuri. Si credeti-ma chiar merge dar bineinteles trebuie sa te ti de acest tratament 1luna aprox. 2luni pa fetele si credeti-ma VA Spun sincer ca e adevarat URINA de fata mare este un medicament bun sanatos dar bineinteles suna scarbos dar va propun sa incercati o data pe zi dimineata dupa somn cu prima urina sa va dati pe fata se lasa 10min. si te speli cu sapun Protex dar va spun sincer ca nu-mi bat joc de voi! Incercati! sper ca v-am fost de folos si nu injurati deoarece eu va vreau binele si ascultatima! Incercati larevedere

Alte răspunsuri