| diana_6879 a întrebat:

Cum sa scap rapidddd de puncte negre va roooooggggg sa ma ajutati. va roggggggggggggggggggggggggggggggg fundoaie

Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Fa-ti o crema cu aspirina pisata, miere si ulei de masline (sau apa simpla daca nu ai ulei de masline) la mine a dat efect eu o facea o zi da o zi ba si dupa a 3 ora au disparut de tot dar depinde si de ten incearca poate merge si la tine.

5 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Stai 15 minute cu ea pe fata apoi clatesti.

| zaapalici a răspuns:

Exista Gel de curatare pentru puncte negre de la avon. aceasta arata cam asa :http://www.comenziavon.ro/gel-de-curatare-pentru-puncte-negre-47152.p.html scrie langa cat costa :11.99 fundita?

| Kristina_3133 a răspuns:

Daca vrei sa scapi rapid. uite o solutie. Fa un ceai de musetel, fierbe-l bine. Ia un prosop si pune-l deasupra ibricului. Apoi stai cu fata 10 -15 minute deasupra aburilor. Dupa ce trec cele 10-15 minute incearca sa le storci.La mine a functionat. Succes! P.S. Aburii aceia le fac mai usor de stors.

| Nick_1272 a răspuns:

De la favisan(magazinele naturiste )pentru puncte negre!

| SmileFreedom a răspuns:

Foloseste creme(MerciRosanne1) si spala-te bine pe fata.In general cam asta e.