| anisoara1609 a întrebat:

Cum sa scap te tenul sensibil, repede, simplu si natural?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Cu el te nasti, mai ales daca ai tenul deschis, de aceea este indicat sa folosesti produse pentru pielea sensibila si sa protejezi tenul impotriva soarelui aplicand crema cu factori de protectie ( tot timpul, nu numai vara).

Răspuns utilizator avertizat
| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi de el, important este sa folosesti protectie solara mereu, sa iti alegi creme hidratante pentru a nu il avea uscat si sa folosesti produse de make-up care sa nu-ti irite ochii sau fata.