| LikeABossBaby a întrebat:

Cum sa slabesc rapid de tot vreo 3 kg? Intr-o saptamana merg la strand.

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Eu ti-as da o cura ...cam grea dar slabesti intr-o saptamana max 5 kg. ceea ce nu prea e bine pentru organism dar hai. :
Primele 2 zile : numai fructe si legume!
Miercuri/ Joi : Numai lactate.
Vineri/ Sambata/Duminica : Pui la vas de yena ( nu prajit, evita prajelile in saptamana asta ), peste.
Asa a slabit mama.dar na ea are 40 si ceva de ani. a slabit 6 kg in 8 zile, dar a facut si cateva exercitii pentru tonifiere, le gasesti pe net uite cateva:
1)http://www.youtube.com/watch?v=f5RXxmdCwlY
2) scade celulita dupa fese si iti ridica fundul :
http://www.youtube.com/watch?v=ooRb290Wh28
3) pentru abdomen :
http://www.youtube.com/watch?v=rBejzFQVgnU

Sper ca te-am ajutat, te pup :*

20 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Mergi cu bicicleta

| ZeHelp a răspuns:

Ai putea sa slabesti atat intr-un timp extrem de scurt, dar dupa aceea o sa te ingrasi dublu sau triplu si nu cred ca vrei sa te chinuiesti sa dai jos in 3-4 luni ce ai acumulat repede ca ai vrut sa dai jos 3 kg intr-o saptamana.

"Nu ingrasi porcul in Ajunul Craciunului".

| Tzukushi a răspuns:

Citeste despre cura mea de slabit

http://www.sfaturilemariei.com/......oi-folosi/

| MickyloveAndySixx a răspuns:

Buna! am si eu aceias problema! blushing
prea multe prostii ingrasa! uite ce am inceput eu sa fac:

1.Mananc mai multe gructe, legume si evit grasimile si dulciurile! (cat imi putin... doar cat gust! blushing)
2.Aerobic in fiecare zi de obicei diminieata!
3.Siara alerg pana in parc si inapoi pana obosesc prea tare sa continuii!
4. Fara mancare dupa ora 6! (maxim biscuiti simplii cu ceiut)
INTR-O LUNA SE VAD MARI DIFERENTE! :*

Bafta! Sa ma anunti cum ti-a mers! >big grin

| pynnk a răspuns:

ora 7 – cafea,
ora 9-1 ou fiert tare,
ora 11 – 1 mar,
ora 13- 100 gr.parizer sau carne fiarta vita, pui,
ora 15 – 1 pahar de suc de rosii,
ora 17 – 1 mar,
ora 19 – 1 cutie iaurt
Eu o tin de 4 zile si cintarul arata deja 3 kg in minus.

| Polini70 a răspuns (pentru pynnk):

Eu am tinuto si n-am slabit nimic.

| pynnk a răspuns (pentru Polini70):

Depinde de fiecare persoana in parte.dar in general a dat rezultat acest regim.

| Polini70 a răspuns (pentru pynnk):

Posibill

| Aduta_adelutza_1995 a răspuns (pentru pynnk):

O sa incer si eu aceasta dieta de maine.

| 201918171615141312111098765432 a răspuns (pentru Aduta_adelutza_1995):

Incearca sa mananci mai putin si sa faci sport

| Polini70 a răspuns:

Incerca sa papi foarte multe fructe/legume sa nu mai mananci nimic cu ulei grasimi etc. si alearga putin. fa putina miscaree! si bafta la slabit ..si eu tot ca tine sunt trebuie sa slabesclaughing cam 3 kg.

| alex161090 a răspuns:

Renunta la paine, dulciuri mai ales la ingetata eu am slabit 15 kg intr-o luna cu salata de varza, mere verzi, lamaie piept de pui, curcan si ton combinate cu minim o ora de sport zilnic + o ambitie de fier. Bafta la slabit!

| Madda12 a răspuns:

Cu supa de varza e cel mai bine, dar poti sa faci ca si mine, renunti la fainoase, dulciuri si prajeli, bei multa apa, nu mananci dupa 6.
Funda?

| Cristinutza14 a răspuns:

Ai putea alerga in fiecare dimineata la ora 7:00-8:00 timp de o luna si slabesti...big grin

| Tencalec_Ulmiana_1998 a răspuns:

Incearca sa faci multe abdomene, exercitii, sa mai alergi seara si sa nu mananci alimente grase.Incearca daca poti sa mananci salate si sa bei multa apa. BAFTA LA SLABIT big grin

| Polini70 a răspuns (pentru Tencalec_Ulmiana_1998):

Cu abdomene crezi ca slabesti? of of daca nu sti nu-i da asa sfaturi!

| RachelC a răspuns:

Nu ne-ai spus ce a mers pana la urma.Ai reusit sa dai jos cele 3 kg?

Pe viitor, poti considera si cura cu apa o solutie rapida. http://produsedeslabit.healthstore.ro/cura-de-slabire-cu-apa/