| Dannyellaa a întrebat:

Hey! Am 15 ani si am putina burticaa si nu prea imi place sad, iar saptamana viitoare merg la ziua unui coleg de clasa la strand :-s. Mi.ati putea zice cum sa slabesc cat mai repede posibil?

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Buna.
Niste fructe si legume proaspete nu strica, bea cate un pahar de apa la fiecare ora si nu manca dupa 6!
Sa vezi ce ajuta!
O seara plina de bucurii si succese mari la slabit.

3 răspunsuri:
| PT1TP a răspuns:

Nu poti slabi de pe o saptamana pe alta...

| X_6706 a răspuns:

Pai, rezultatul nu poate fii chiar atat de rapid (intr-o saptamana) dar eu zic sa reduci foarte mult din dulciuri si din chestiile prajite deoarece contin multe grasimi.Fa sport in fiecare zi macar o ora sau.alearga cu o prietena dimineata(asa o sa ai si picioarele frumoase) si nu manca mult si rar, cel mai bine este putin si des (numai sa nu mananci dupa ora 18). Sper ca ti-am folosit la ceva.Bafta!

| sandra_8620 a răspuns:

Da-te cu crema anticelulitica...infasoara-te apoi cu folie alimentara dupa care alergi vreo 30 minute...crede-ma ca merge am incercat si eu happy