| Sara2 a întrebat:

Cum se folosesc perlele bronzante? vreau sa imi cumpar dar habar nu am cum ma dau cu ele?

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai le gasesti la magazinele de cosmatice sau prin cataloage( avon, oriflame, ladyes.). Sunt cam scumpe dar cred ca merita. Nu prea ti-le recomand pentru ca foarte multe nu sunt de calitate si nu merita, oricum tu decizi. Cum se foloseste: Iei un penson mare si freci pur si simplu de perle apoi aplici pe ten happy. Succes!

| Kasia a răspuns:

Foloseste o pensula pentru bronzer. uite-te in oglinda si aplica-le sub pometi, accentuandu-i.

| ZuZy123 a răspuns:

Se gasesc la: avon, oriflame, ladyes, etc. Se aplica ca o pudra obisnuita

| AnăăMarie a răspuns:

Majoritateea au pensula gratuita sau iti iei tu una, cu pensula aceea aplici pe fata in special pe pometi